anamur Ile ilgili detaylı notlar

Türkiye’nin muz ihtiyacının yüzdelik 75’inin önlandığı Mersin’in Anamur ilçesinde üreticiler, bu yıl fiyatların düşüklüğünden kaygı kanatıyor.

Bulunan olup, tam yatırımlık bir arazidir. Anamur şehir merkezine 25 km,gazipaşa havaalanına 30 km mesafeye düşecek bir konumdadır. şimdilik açıkta çok uz muz yetiştirilebilinir. Dileyen kapalı limonluk...

1-lokasyon:mersin ağacı anamur saika beyaz zehirıt mahallesindedenize sıfır.Gazipaşa havalimanına 80... Açılması ve son olarak meydana getirilen anamur limanı plasmanından sonra tarım kesimünün yanında ticaret ve gezim...

Anamur aricioglu taşınmazlar satilik yazliğimiz balkı vatan mahallesindedir.Cerenler mevkiinde olup aslihan motel yanindadir.Karı sitesi icinde olup 4 katli binanin ikinci katindadir.Denize uzakliği...

Antalya Kültür ve Orman Yönetmenü Mustafa Özen, "Üretimin artmasıyla muz dış alımımız azalmaya kafaladı. İthalatın azalmasından öte senevi 25 tona yaklaşan bir ihracatımız kavlükarar konusu.

Meteoroloji Umumi Müdürlüğü'nden dün yapılan uyarıların ardından Beylikdüzü'nde sabahleyin saatlerinde kar evetğışı çıbanladı. Zerrinyer Ayazağa'da dere taşması dolayısıyla tarik trafiğe kapandı. Sabah saatlerinden itibaren vıcık vıcık kar olarak başlayan evetğış yerini kar yağışına bıraktı.

MERSİN'in Anamur ilçesinde bir iş yerinin önünde düzme üzerinde sabahlayan Fas uyruklu Istek Defni (33) polisi alarma geçirdi. Fas'fecir Türkiye'ye iş bulma umuduyla gelen Amaç Defni, kışın dondurucu soğuğunda bir iş yerinin önüne serdiği düzme üzerinde sabahladı. Defni'nin durumundan şüphelenen temelı vatandaşlar polise ihbarda bulundu.

Uzakliği 400m,hava alanina 45daki̇ka mesafededi̇r.Dai̇remi̇z yazlik ve kişlik oturula bi̇lecek şeki̇lde di̇zayn...

Türkiye'den ve Dünya’dan Bu bağlantıyı ziyaret edin son zaman haberler, büküç alfabeları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu mevzuların uslu adresi hurriyet.

Kar evetğışının indinde rüzgâr da canlı başüstüne. İşe ve okula yeter olmak isteyenler zorla anlamış olur yaneşeliı. Ayazağa'da taşkın dolayısıyla ab basan evde mahsur mütebaki 6'sı çocuk 12 vatandaşı itfaiye ekipleri kurtardı. Kağıthane'de de Pres Deresi'nin sutaş seviyesi yükseldi. Temelı yolları akarsu bastı. Vesait ilerlemekte zorluk çekti.

Meteoroloji Umumi Müdürlüğü ferda gün saatlerinde Akdeniz’bile 6 ile 8 kuvvetinde fırtına beklendiği bilgisini paylaşarak vatandaşları duyarlı olması dair uyardı.

Konya'da kendisini eniştesiyle aldattığını sav etmiş olduğu eşi Pelin H. ile vahianan Mehmet A., 2'nci Familya Mahkemesi'nin sonucuyla maaş 250 lira nafaka ödemesine ve çocuğunun velayetinin annesine verilmesi sonucuna, avukatı vasıtasıyla itirazda bulunmuş oldu.

Yeṙmi̇z ovabaşi yoğun, astim mağarasi civarinda olup 4000m2 dir.Ulaşim elekti̇ri̇k su sikintisi yoktur. Muz serasi avokado yetistiriciliği ve her türlü bahçe ve limonluk tarimi halletmeye uygundur.şehi̇r...

Panamur nehi̇remlaktan satilik 13300 m2 limonluk yapimina muvafık elektri̇k ve yolu mevcut müstaki̇l tapulu satilik tarlabr/p...

Data politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata makul şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar ciğerin bilgi politikamızı inceleyebilirsiniz.

MERSİN'in Anamur ilçesinde evetğış sonrası D-400 karayoluna sargılanan tali yolda, heyelan dolayısıyla çökme meydana geldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *