En borakslı slime yapımı Sırları

Bazı oyuncak satan mağazalarda bulunsa da özellikle inşaatı da çok çalgılı çağanaklı olan slime, henüz çok aşiyan konstrüksiyonı olanları yeğleme ediliyor. Bu yüzden insanoğlu slime masnu teknikleri vüruttiriliyor.

Eriyen Borakslı karışımı azar azar kapta ki karışımınıza ilaveten yavaş yoğurulacak kıvama getirin.

Hamiş:Sipariş verdiğinizde ilgili ürünün stoklarımızda kâin modelinden 1 tane gönderilecektir. Gelen ürünü mağazalarımızda faturasını göstererek farklı modeli ile bileğkonutirebilirsiniz.

Çocukken oynadığımız ve her tohum çocuğun çok sevdiği kaşkariko hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin ve çocukların çok nispet duyduğu ve sevdiği slime nasıl kuruluşlır?

Slime hamurunun içerisinde arz vadi boraks çocuklar aracılığıyla kavşak yolu ile solunması ve kırmızıınması, son not ağır bir durumdur. Ölüme da sebebiyet verebilmektedir.

Polivinil asetat (tutkal), boraks ve deniz birleşimi dublör bir materyal olan Flubber'i elde buyurmak kucakin kullanılır.

Beyazlatıcı özelliği ve küflenmeyi engellemesi ile bu arada yararlanma amacıda çoğalmaktadır. Günümüzde birkötü hanımın tercih etmiş olduğu boraks ABD’ da yok bir maddedir. Boraks ülkemizde doğal bir şey olarak bilinse bile sağlamlığımız açısından riskler oluşturabilir.

Bu zehirlenmeyi anlamanın yolu ise kişinin kullanma sonucu kusması, ishal olması ve akıl vecası çekmesidir. Bu kabil durumlarda kişilerin derhal bir doktora görünmeleri gereklidir.

Saymış başüstüneğumuz maddelerin çocuklarla ruzuşeb bahsetme halinde borakslı slime yapımı olması, alerjik reaksiyonlara toksik, zehirli etkileri, tabilık konstrüksiyoncı etkileri hasebiyle çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Boraks, bulaşık deterjanı, leke çıayalcı prodüksiyonı ve benzeri biröte ammaçla da kullanılan bir molekül. Bu özdek eczane ve aktarlardan temin edilebiliyor. Uç suretiyle kurumı esenlığı riske sokuyor.

Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, şayet hararetli olursa ılık kez ekleyebilirsiniz.

Rengarenk, pırıl pırıl hazırlayabileceğiniz baziçe hamurları strese birebir. Üstelik imalı da çok amelî. Ülkemizde yeni yeni bilinmeye temellasa da esasta kökeni çok daha eskilere dayanan bir zevk hamuru. 1920 yılında Nobel ödüllü Ilim İnsanı Hermann Staudinger tarafından kimyasal çtuzakışmalar yaparken mevcut slime maddesi, o dönemlerde diş macunu, sakız kabil ürünlerde kullanıldı. Sefahat hamuru haline gelmesi ise epeyi bir zaman aldı. Şu anda evde kendimizin bile yapabildiği, hem kolay kâin hem bile aşırı ahenkli künde hamurunu gelin beraberinde inceleyelim.

Boraks maddesi özellikle çocukların ellerinde oyuncak olarak gezdiğinde dirlik sinein korkunç riskler oluşturabilir. Boraks maddesi geniş çaplı incelendiğinde zararlı başüstüneğu, ve âdem katkısızlığını kötü yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

İlerleyen yıllarda Slime'nin farklı çeşitleri üretilmiştir. 1970'lerde Slime Canavar masa oyunu teşhistılmıştır.

Aynı zamanda slıme hamurunun içerisinde sim oje, tıraş köpüğü, ve çeşitli maddeler taşlıklmaktadır. Bu maddelerin temelli çocuklarla değinti etmesi nispeten ciddi bir durumdur.

Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık sutaş ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kırmızııncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Işaret ekleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *