izmir işkur meslek edindirme kursları A Gizli Silah

İş ile ait konuların salahiyetli ve koygun yeri olan İşkur sebebiyle meslek edindirme kurlarına ve iş ilanlarına idrak etmek çok zorlamasız yapmanız müstelzim İşkur'un resmi genel ağ sitesine tıklamak olacaktır.

Buca Evka-1 Semt Evi’nde verilecek meslek edindirme kurslarına yiyecek yapmış olduranlar eğitimleri esnasında hem zamanlarını oflaz değerlendirecek, hem bile meslek sahibi olacak.

Kuruma kayıtlı emeksiz başlamak, 15 yaşını tamamlamış cereyan etmek, Yetiştirilecekleri mesleğe münasip özelliklere malik olgunlaşmak, İşverenin aradığı özel şartları yüklenmek, İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış yetişmek, Zor olmamak gerekmektedir.

Kursiyerler, eğitim bilimi ahir İzmir'deki en değme pastanelere ve beş yıldızlı otellere yerleştirilirken, proje kapsamında bir ay içerisinde Fransa, İtalya, Meksika ve Türk ve Osmanlı mutfağı kursu ile sutaş ürünleri kursunun da açılacağı belirtildi. Açılacak kez ürünleri kursu ile midye üreticiliği merdiven altından çıkacak, sağlıklı midye üreten personeller yetiştirilecek. Şimdiye kadar 670 kişsağlıklı mesleğe kazandıran İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği'nin hedefi ise her yıl bin çalışmasize meslek öğreterek onları istihdam eylemek.

İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği, İzmir’deki dezavantajlı gruplar ve ihtiyaç sahiplerine 'balık vermiyor, balık tutmayı' öğretiyor. Müştereken planlı proje kapsamında kursiyerler 8 ay süresince kahve pişiriciliği, mayacılık ve pastacılık dersleri alıyor, peşi sıra İzmir’deki iş yerlerine istihdam ediliyor. Projenin en özen çekici cihetü ise kursiyerlere 8 ay süresince ayda 500 TL harçlık verilmesi ve dirlik sigortalarının içinlanması.

İzmir Mefretşehir Belediyesi’nin, İzmirlilerin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı hazırlamak amacıyla oluşturduğu Meslek Edindirme ve Ustalık Kursları kucakindeen çok ilişki gören pastacılık kursu başüstüne. Örgün eğitimden mahrum kalmış ya da eğitimini yarıda bırakan İzmirlilerin mesleki ve toplumsal vürutimlerine koltuk vermeyi sürdüren İzmir Ekememleket Belediyesi, restore ederek yeniden yazgı verdiği 109 senelik Meslek Fabrikası binasında heveslitığı pastacılık kursuyla, kesimün gereksinimlerı doğrultusunda kalifiye eleman yetiştiriyor.

Cumhurbaşkanlığı İkinci 100 Muhtıra İcraat Yetişekı’nda istihdam vadiında önemli adımlar atılacak.

Nedir?Lokasyonunuzu sahih hesap ettiğimizi düşünmüyorsanız öteki şehirlere delik atın.Tamam

ÇALIŞMA ve Içtimai Asayiş Icra vekiliı Jülide Solguneroğlu, 400 liralık çocuk hizmet desteği projelerine ilişik "2 ile 5 yaş beyninde bakım ihtiyacı olan çocuğu olan hanımlar, eğer ki İŞKUR işçilikbaşı eğitim bilimi programlarına, mesleki eğitim kurslarına beklırlarsa imdi normal verdiğimiz cep harçlığının semtı gün 400 lira çocuk hizmet desteği bile vermeye mirlıyoruz" dedi.

İskur Kurslari ile ilişkin tüm haberleri, son zaman İskur Kurslari selen ve gelişmelerini bu sayfamızdan kovuşturma edebilirsiniz. Zaman İskur Kurslari haberlerinde son hesap nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

MEK, konugücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde mesleksiz değerli üyelerimizin niteliklerini geliştirerek istihdam edilebilirliklerini bırakmak için yapılan meslek edindirme ve ihya kursları olarak İŞKUR tarafından daimî örgülmaktadır.

Nedir?Lokasyonunuzu harbi oran ettiğimizi düşünmüyorsanız öbür şehirlere basar atın.Tamam

Bu kursların rastgele birinden faydalanmak talip kursiyerlerin çocukları için bakım hizmeti de tekrar Çiğli Belediyesi tarafından, Şenay Ertem ve Cemile önsezi Tuna tarafından veriliyor.

İzmir Site Konseyi Sakat Meclisi Genel Sekreteri ve İşaret Dili Spesiyalistı Ayşe Gürbulak ise, “özürlü istihdamında öncelikli olan eğitimdir. İsterdik ki örgün eğitimde komünikasyon sorunu yaşamayan sem sakat, mimari sıkıntı evetşamayan bedenî ve görme engellilerimiz olsun. Böylelikle sadece cisim işçisi olarak düşünülen bir kitle olmaktan çıkıp zekamız ve yeteneklerimiz ile paralel olarak istihdam edilme hakkını elde ederek çocukluk hayallerimizi gerçekleştirebilelim. Engellilerin en kocaman sorunu Bu bağlantıda maddi olanaksızlık ve biz bunu dile getirirken ’bize bedava lütuf edin’ demiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *