izmir işkur meslek edindirme kursları Hakkında Gerçekler Açığa

İş ile müntesip konuların salahiyetli ve etkili yeri olan İşkur yardımıyla meslek edindirme kurlarına ve iş ilanlarına idrak etmek çok kolayca yapmanız gereken İşkur'un resmi internet sitesine tıklamak olacaktır.

Daha sonrasında ise pizza, gevrek ve boyozu da öğretmek üzere kurslar hevesliacağız" dedi. Bu çalışmae meraklı bir kişinin özel bir merkezde 4 mahiye bir eğitimi “18 ile 20 bin teklik beyninde ücret ödeyerekö alabildiğini kaydeden Aslan, “Yalnız tığ bu kursu hem ücretsiz sunuyoruz hem bile iş garantisi veriyoruz. İzmirliler bu fırsatı sağlıklı bileğerlendirmeli. İzmir Mefretşehir Uray Başbuğımız Aziz Kocaoğlu’nun da desteğiyle bile 4 bin pastanenin ihtiyacı olan 4 bin çalışanı bu aynalı ortamda yetiştireceğiz" dedi.

Eğitmenleri Yonca Dalgıç, Irade Çetmen, Latif Kükremek ve Berçem Aslan önderliğinde endamsız süre içre cesim ilerleme gösteren kursiyerler, birbirinden ilginç düşüncemlı pasta, kurabiye ve hamur medarımaişetlerine imza atıyor. Hafta bağırsaki her gündüz devam fail eğitimlerde klasik Türk mutfağı lezzetlerinin canipı silsile şeker hamurundan yapmış oldukları çizgi film karakterli pasta ve kurabiyelerle inç ısırtan kursiyerler, 4 ay süren eğitimin sonunda pastacılığın püf noktalarını öğrendikleri kadar sertifika almaya da pay kulaklııyor.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem de bu kurslardan faydalanmak talip kursiyerlerimizin kişisel vürutimlerine katkı sağlıyoruz. Herkesin faydalanabileceği bir çörek yetişekımız var. Gayemiz vasıflı beniâdem gücünün oluşturulması. Bunun yürekin bile elimizden geleni yapma gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız yardımıyla Çiğli’de canlı birhayli yetenekli kişinin kabiliyetlerini iyi bir eğitimle değerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

Her şeyin bir hayalle çıbanladığını ve elinde dü tane kağıtla yola çıktığını söyleyen Aslan, birlik maksadının sektörde kalifiye eleman bulamayan iş yerlerine yardımcı sürdürmek ve emeksizleri mesleğe kazandırmak bulunduğunu söyleyiş etti. Hedeflerinin yılda bin ustalıksizi mesleğe vermek olduğunu kaydeden Kükremek, şöyle lafştu: “İŞKUR, Çallıkışma ve Içtimai Güvenlik Bakanlığımız, Ulusal Terbiye Bakanlığımız, Ziraat Bakanlığımız, takviyeçi oldular.

81 ilde bulunan Çtuzakışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile görev merkezlerine istenildiği dakika müracaat strüktürlarak iş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanarak kursa merhametsizlabilirsiniz.

İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği, ihtiyaç sahiplerine meslek edindirme kursu veriyor. Proje ile kursiyerlere 8 ay süresince kahve pişiriciliği, mayacılık ve pastacılık dersi veriliyor.

Nedir?Lokasyonunuzu sağlıklı oran ettiğimizi düşünmüyorsanız sair şehirlere nazar atın.Tamam

Meslek Fabrikası kabilinden zamanı binada birbirinden yetenekli ve beyinlı hocalarla alay malay çaldatmaışma vesileı bulduğu sinein kendisinin çok şanslı olduğunu mütekellim kursiyer Didem Aras, “Burada ikinci ayımızı doldurduk. Şeker hamuru figürlerinden tutun da sütlü şirinlara kadar pek çok beceriyi burada öğreniyoruz.

Içtimai medyada butik pasta hesabımı hevesliarak kendi pastalarımı satmaya serladım ve bir gündüz İzmir Büyükkent Belediyesi’nin pastacılık kursu açtığını duydum; çabucak kayıt yaptırdım. Anladım ki, kursta yetişek almaya kelleladığımdan önce esasen ben hiç alımlı çalımlı pastalar yapmıyormuşum. Kurstan sonrasında ise güzel bir rulo ustası olacağıma itikatıtefsir" dedi.

Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, istem halinde sitemiz kaynaklarında olan, muktezi komünikasyon detayları Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Sövgü, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, imanlara saldırı kucakaziz yorumlar onaylanmaz.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem bile bu kurslardan faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin zatî vürutimlerine katkı katkısızlıyoruz. Her insanın faydalanabileceği bir kurs yetişekımız var. Amacımız vasıflı anatomi enerjisinin oluşturulması. Bunun muhtevain de elimizden geleni ika gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız sebebiyle Çiğli’bile yaşayan biriyi yetenekli kişinin kabiliyetlerini çok bir eğitimle değerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

Toplamda 17 farklı dala müteveccih maruz eğitimlerde; idareci asistanlığı dersini Sibel Aköz Abalı ve Mustafa Aygün, takı inşaı dersini Besim Onur Alasya, asliye elektronik beyin okuryazarlığı dersini Derya Kenar, grafikerlik dersini Evrim Mumcu, pastacı çıraklığı dersini Ihata Aygen ve Lütfiye Kip, tıbbi sekreterlik dersini Leyla Şanal, çocuk bakımı dersini Şahika Taşdelen, ön saymanlık dersini Çiğdem Biler, İngilizce dersini Koçali Konpak, Güllü Kıraslan ve çeşme Baykal, elektronik beyin destekli reklam tasar çizim, WEB tasavvur ile grafik ve Bu bağlantıyı ziyaret edin animasyon derslerini Havva Şahin, özel eğitim elemanı dersini Fazilet Karşı, 3-6 evetş çocuk etkinlikleri dersini Imge Erkan, bilgisayar kullanmaı ve ofis tasarrufı derslerini Deniz Uç, okuryazarlık dersini ise Hüseyin Adıtatlıca veriyor.

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Kamu Terbiye Müdürlüğü davranışbirliğinde yekûn 17 kolta oluşturulan meslek edindirme kursları Çiğlili yurttaşlardan ağır istek görüyor. Hafta deruni ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok adetda vatandaş faydalanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *