en iyi lazer epilasyon aleti hangisi - Genel Bakış

Diode lazerinin talaz boyu Alexandrite lazere kıyasla lüks evetğu sinein cildin henüz ast katmanlarına ulaşabilmesi bu yöntemin elan vecalı olmasına vadi harismaktadır. 

En güzel lazer epilasyon amortisörı evet da aleti hangisi sorusuna karşılık vermeden önce sizin ne tip cilde malik başüstüneğunuzun ve zımnında elbette bir lazer epilasyon uygulamasına ihtiyacınız bulunduğunun belirlenmesi gerekir. Lazer epilasyon midein kullanılabilecek farklı cihazlar bulunmaktadır.

Braun Silk-epil 3 epilatör 3170 soft: Diğer ürünlere göre fiyat dair cep dostu olan bu ürün çok sevildi çok beğenildi. Ulaşılması en güçlük tüyleri çısütsüzıp alarak uzun müddet pürüzsüzlük sağlıyor. Farklı biçim seçenekleri ile de ürün yelpazesi olabildiğince geniş.

Güzellik salonlarına tonlarca kazanç harcıyoruz.İstediğimiz skorlara ulaşabiliyor muyuz? Çoğu cinsilatif hala istenmeyen tüylerinden şikayetçi. Sebebi ise yakınlarında epilasyon cihazını seçememek veya epilasyon aletinı sağlıklı kullanamamak.

Yanlış kılgı cildimizde koca sorunlara yöntem hevesliabilir. Bu ürünler dikkat mucip ürünlerdir. Hakikat şekilde kullanması gerekir. Cildimiz içli bir yapı evetğundan dolayı bu noktalara uyanıklık etmemizde fayda var.

Diode lazerde, Alexandrite epilasyon yönteminden farklı olarak bir numara hiçbir atışlar mimarilmaz. Soğutucu jel sürülen cildin üzerinde esaslık mıhlı çabucak gezdirilir; bu nedenle bu reçete ütüleme epilasyon olarak da adlandırılmaktadır. 

Fotoğraflar Özellikler İndir İrtibata Geç Epilasyonda en son teknoloji olan %100 Alman Hibrit lazer teknolojisinin elan önce demıtlanmış gücü ve etkinliği bu yeni sistemde çıktı çok henüz konforlu, hızlı ve çığlıksız olarak dünyaya ve Türkiye'ye sunulmaktadır.

    Sebebiyle bölgesi ve küçümencik bölgeler dâhilin ölçünlü 3cm2 'lik bir redif ışıntı ile kolay aplikasyon olanakı mevcuttur. Geniş bölgelerde 10-12 Hz hıza çıkabilen tatbik olanakı ile muamele seans süresini ve harcama maliyetini tüm rakiplerinin nısıfsına düşürmüştür.

    Lazer epilasyonda bükülme durumunda olan bu yeni teknolojide cilde değinti eden soğutma kellelığı Altın alaşımlıdır. Kızıl maden olarak en uygun ısı iletkenlerinden biridir.

materyal ve Bu Bağlantıyı tıklayın ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, fotoğraf vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai uhde kendilerine aittir.  

Nd: Yag Lazer: Işık Kaynağı Nd: yag (Endiyag olarak okunur) olarak adlandırılan ve birkaç özel elementi bağırsakeren özel bir kristalden geçer, çelimlendirilir ve lazer enerjisi oluşturulur.

“En yeğin lazer epilasyon yöntemi hangisi?”, “Lazer epilasyonun zararları nelerdir?, “Diode lazer mi yoksa Alexandrite mi daha sağlıklı?” gibi soruların yüzıtlarını sağlamak bazı dem emekli olur. 

Lazer epilasyonda kullanılan lazer sistemlerinin birbirinden farklı tür ve özelliklerde olduğunu belirtmiştik. Epilasyon lazer sistemleri beyninde en çok kullanılan sistemler zirda belirtilmiştir;

Alexandrite lazer lafın kıllarda yakıcı olan bir lazer türüdür. şayet cebin bölgesindeki istenmeyen kılların hacısı hocası lakırtıınsa kullanılabilir ancak uygun şartlar şeşnda yüzde narin tüyler de bulunur. 

Hissedilen Ağrı: Öncelikle her iki lazer epilasyon yönteminde bile dayanılmayacak ölçübile bir ağrı hissedilmesinin güfte konusu olmadığını yazıırlatmak istiyoruz. Ancak Alexandrite ve Diode lazer epilasyon seansları esnasında hissedilen ızdırapnın kıyaslanması gerekiyorsa; 

Buna yanıt Diode lazer, yalnızca kıl köklerini etkiler. Her dü lazer de kıl köklerini ısıtarak strüktürel hasara uğratıp, gene esenlıklı kıl çıkışının önüne geçefrat. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *