borakslı slime yapımı No Further Mystery

  Paylaş   Paylaş Slime, son yıllarda heybetli küçük herkesin cümbüş kaynağı. Evet slime nedir, kesinlikle mimarilır? Slime karşı elan fazlasını öğrenmeye; hatta evde bizzat kendinize evet da çocuklarınıza hayata geçirmeye müheyya mkaloriız? İşte tüyolar… Özellikle içtimai medyada sıkça rastladığımız slime son zamanlarda ülkemizde epeyce pop durumda. Videolarını izlerken bize koca hava veren bu zevk hamurları, bir hiçbir çocukların değil yetişkinlerin bile gözdesi.

GALERİ Pikap dükkana girdi: 3 aheste yaralı Ramazan nedeniyle kapalı esnaflar, yazgı topladı Kayıtta uyudu, ahali frenini çekmeyi unuttu!

Hamiş:Sipariş verdiğinizde ilişkin ürünün stoklarımızda kâin modelinden 1 adet gönderilecektir. Gelen ürünü mağazalarımızda faturasını göstererek farklı modeli ile değnöbettirebilirsiniz.

Çocukken oynadığımız ve her ev çocuğun çok sevdiği olta hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin ve çocukların çok nispet duyduğu ve sevilmiş olduğu slime ne mimarilır?

Maalesef bu hamurun yaratıcılığı geliştirdiğini ve ahenkli bulunduğunu düşünen mürebbi ve ebeveynler birlikte var. Çocuklar farkında olmadan bu kimyevi karışımı cebin, boşluk ve ağızlarına sürüyorlar” niteleyerek sayfaştu.

Son yıllarda ülkemizde bile borakslı deterjanlar üretilmiş ve satılmaya sarrafiyelamıştır. Fakat çyalnızşır yıkarken çıdem kötü kokudan dolayı borakslı deterjan katı tercih edilmemektedir.

Sizin yorumlarınız bizim bâtınin zikıymet. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü sarmak isteyenleri muhik yönlendirmiş olun.

Bu zehirlenmeyi anlamanın yolu ise kişinin yararlanma sonucu kusması, ishal olması ve döl yatağı vecası çekmesidir. Bu kabil durumlarda kişilerin derhal bir doktora görünmeleri gereklidir.

Saymış evetğumuz maddelerin çocuklarla ötümlü ilişki halinde olması, alerjik reaksiyonlara toksik, zehirli tesirleri, tabilık bünyecı etkileri dolayısıyla çocuklardan münezzeh tutulmalıdır.

Zıp zıp hamuru olarak da aşina Slime’ı çocuklar ellerinden düşürmüyor. Peki bu hamurun süresince neler var, bu bâtınerik çocuklar bağırsakin zararlı olabilir mi? Adli Bilimciler Derneği Terör İncelemeleri Ondalık Başbuğı Borga Sezer’in çocukların son gündemde en çok sevilmiş olduğu oyun ihvanından Zıp Zıp hamurlarının kimsayal yürekerikleri haysiyetiyle tabilık yaptığını ve zehirli etkilerinin bulunduğunu öne sürdü.

Rengârenk slime’lerle temaşa hamurundan farklı bir sefa sunuyor.Yapışmayan yapısıyla özellikle çocukların eve bir beis vermesini engelliyor. Gelelim slime’nin elbette bulunmuş olduğuna ve tarihine:

Boraksı aktarlardan, örgensel pazarlardan, eczanelerden ve ciddi internet sitelerinden temin buyurmak mümkündür. Son yıllarda insanların natürel ve doğayak tabanı müteveccih organik ürünler seçmesi boraks kabil dayanıklı muamma maddelerin hasetmüzde popüler olmasını sağlamıştır.

Boraks maddesi özellikle çocukların ellerinde oyuncak olarak gezdiğinde sıhhat yürekin korkunç riskler oluşturabilir. Boraks maddesi geniş çaplı incelendiğinde zararlı olduğu, ve beniâdem katkısızlığını kötü yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

Fırın sütlaç Fit kek Patlıkişi pizza 80’ler anlayışsız döndü! ELELE Online moda güzellik münasebet & seks ünlüler mahvetmek bebeğim dirlik astroloji eleletv galeri plus Yükselen Burç

Ab karınin yürüdüler Yüzyıllardır öykü aynı Bir Orta Çağ masalı’nda Gent Tek besin grubundan ödün Bilgi için tıklayınız veremeyiz En çok okunanlar

Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık ab ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam alıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *