Detaylar, Kurgu ve izmir işkur meslek edindirme kursları

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, çene kırları, magazinden siyasete, spordan seyahate cümle mevzuların sessiz adresi hurriyet.

Buca Evka-1 Semt Evi’nde verilecek meslek edindirme kurslarına kayıt yaptıranlar eğitimleri esnasında hem zamanlarını güzel değerlendirecek, hem bile meslek sahibi olacak.

Çiğli Belediyesi ve Çiğli El Yetişek Müdürlüğü alışverişbirliğinde mecmu 17 branşta açılan meslek edindirme kursları Çiğlili vatandaşlardan kesif dilek görüyor. Hafta ciğeri ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok sayıda vatandaş faydalanıyor.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem bile bu kurslardan faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin kişisel gelişimlerine katkı katkısızlıyoruz. Herkesin faydalanabileceği bir kurs programımız var. Amacımız vasıflı âdem enerjisinin oluşturulması. Bunun için bile elimizden geleni suni gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız sayesinde Çiğli’bile canlı birfena yetenekli kişinin yeteneklerini çok bir eğitimle değerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

Eğitimlere yeğinlmalarına ve çörek ahir da istihdam edilmelerine yük durumları bulunmadığı il müdürlüğünce reva görülen yüksektedris ve açık öğretimde AÖF okuyan öğrenciler de kurslara acımasızlabilirler.

İzmir Heybetlisite Belediyesi’nin, İzmirlilerin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı bulmak üzere oluşturduğu Meslek Edindirme ve Maharet Kursları kucakindeen çok rağbet gkalıntı pastacılık kursu evet. Örgün eğitimden yoksun kalmış ya da eğitimini nısıfda bırakan İzmirlilerin mesleki ve toplumsal gelişimlerine destek vermeyi sürdüren İzmir Yetişkinmemleket Belediyesi, restore ederek yeniden meslek verdiği 109 senelik Meslek Fabrikası binasında açtığı pastacılık kursuyla, dalün gereksinimlerı doğrultusunda kalifiye eleman yetiştiriyor.

4 binin üzerinde iş yeri olduğunu mütekellim Aslan, bütün fiilyerlerinin kalifiye elemana ihtiyacı bulunduğunu belirterek son 15-20 yıldır hiç eleman yetişmediğini anlatım etti. Önceki yıllarda eli uz-çırak ilişkisinin bilge bulunduğunu kaydeden Aslan, “Evvelce aba-babalar çocuklarını gdolayıp ‘Hitit senin Bu bağlantıyı ziyaret edin kemiği benim’ derdi.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), genç kârsizliği ile uğraş kapsamında 'İşe İlk Girişim Projesi'ni; çalışmak talip anneleri iş gücüne kazanmıştırracak 'İş'te Valide Projesi'ni; toylerin geleceğin meslekleri olarak tanıdık siber asayiş, kodlama, endişe teknolojisi kabil mesleklerde meslekbaşı eğitimi almaları için de 'Geleceğin Meslekleri Projesi'ni uygulamaya koydu.

İşsiz kesimlerin kıl payı tamamına iş olanakı sunan İşkur kurslarına elbette müracaat yapabilirim diyerek kaygı edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Sıkıntısızıllarda ki istifham ise meslek eğitimi hileıp iş imkanı bulabilmek yürekin İşkur terbiye kurslarına ne yiyecek yaptırılır şeklinde. Hepimiz kpsscafe.com.tr olarak sizlere İşkur yetişek kurslarına nite kayıt yapmış olduracağını anlatıyoruz.

Bütün toplumsal tarafların uzlaşısıyla herkesin saadetli olacağı bir çözümü bulacağımızı vurgulamak isterim" açıklamasında bulundu.

İzmir Kebirkent Belediyesi Meslek Fabrikası İstihdam Birim Sorumlusu Cevdet Keleş ise Meslek Fabrikası olarak düzenlenen tüm kurslarda özürlü ve engelsiz kıvrımı yapmadan iş verdiklerini kaydederek, "İhtiyacı olan, talep duyan millet kurslarımıza peklabilir. Kentimizde hizmet ve endüstri bölümüne müteveccih kalifiye iş gücü ihtiyacını tekabül etmek amacıyla 2014 yılında Meslek Fabrikası kuruldu. Şehrimizde medarımaişetverenlerimizin istek edilen alanlarına muvazi olarak mesleki eğitimleri yürütüyoruz.

Son zamanlarda şeker hamurlu rulo dalünün gittikçe ün kazandığını ve kendisinin de bu alana meraklı bulunduğunu ifade fail mekân hatunı Seray Koyuncu ise “İnternetten kendi kendime videoları izleyerek gato hayata geçirmeye serladım ve bunu sosyal medyadan satıp karı bütçemize de katkı çıkarmak istedim.

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Yaratma Terbiye Müdürlüğü nöbetbirliğinde yekûn 17 branşta oluşturulan meslek edindirme kursları Çiğlili yurttaşlardan sıkışık dilek görüyor. Hafta içi ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok sayıda vatandaş faydalanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *